Pudełko kartonowe z logo na wino, whisky, szampan.
Najważniejszym powodem używania pudełek z grawerem jest branding. Jeśli masz produkty wysokiej jakości, np. wino, musisz je zapakować w wysokiej jakości pudełko, a co może być lepszą opcją niż kartonowe pudełka z logotypem.
W ofercie opakowania na 1, 2, 3 butelki oraz opakowania prezentowe
Dostępne opakowania: eco, białe, kolorowe
Pudełka na alkohol - #wino, #whisky, #szampan - z naturalnej 4-warstwowej tektury falistej lub kolorowe opakowania na butelki lub prezenty.
Szeroki wybór kartonowych opakowań i pudełek do butelek.
Na opakowaniu w kolorze naturalnym brązowym (eko), białym lub kolorowym umieszczany w technice wycinania lub grawerowania laserowego dowolne LOGO z nadesłanego pliku (wektorowego)

https://sklep.zawieszam.pl/pudelko-kartonowe-z-logo-na-dowolny-alkohol-wino-whisky-szampan/
Pudełko kartonowe z logo na wino, whisky, szampan. Najważniejszym powodem używania pudełek z grawerem jest branding. Jeśli masz produkty wysokiej jakości, np. wino, musisz je zapakować w wysokiej jakości pudełko, a co może być lepszą opcją niż kartonowe pudełka z logotypem. W ofercie opakowania na 1, 2, 3 butelki oraz opakowania prezentowe Dostępne opakowania: eco, białe, kolorowe Pudełka na alkohol - #wino, #whisky, #szampan - z naturalnej 4-warstwowej tektury falistej lub kolorowe opakowania na butelki lub prezenty. Szeroki wybór kartonowych opakowań i pudełek do butelek. Na opakowaniu w kolorze naturalnym brązowym (eko), białym lub kolorowym umieszczany w technice wycinania lub grawerowania laserowego dowolne LOGO z nadesłanego pliku (wektorowego) https://sklep.zawieszam.pl/pudelko-kartonowe-z-logo-na-dowolny-alkohol-wino-whisky-szampan/
SKLEP.ZAWIESZAM.PL
Pudełko kartonowe z logo na dowolny alkohol: wino, whisky, szampan
Personalizowane ozdobne pudełka kartonowe na wino, whisky, szampana z Twoim LOGO. Galeria zdjęć i realizacji. Polski producent, +48 662 070 168
0 Comments 0 Shares 1354 Views
Sponsored